Монтаж кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів

Встановлення кондиціонерівмонтаж кондиціонерів.

Встановлення кондиціонерів або монтаж кондиціонерів – це складний процес, що вимагає спеціального устаткування, якісних комплектуючих та певних професійних навичок.

Не економте на монтажі! Від якості установки кондиціонера залежить термін його служби.

Неякісна установка завжди призводить до його поломки. Кондиціонер відрізняється від іншої побутової техніки тим, що вимагає професійного монтажу та технічного обслуговування. Тому довірити установку кондиціонера краще тій фірмі, де купуєтекондиціонер. У цьому випадку гарантії на монтаж та обладнання здійснюватиме одна компанія.

За складністю монтаж кондиціонера ділять на стандартний і нестандартний.

Під стандартною установкою кондиціонера мається на увазі найбільш типовий і простий варіант монтажу. Дане поняття дозволяє легко розрахувати вартість установки кондиціонера.

У типовій монтаж спліт-системи входить:

  • установка зовнішнього і внутрішнього блоку спліт-системи в легкодоступних місцях, без залучення промислового альпініста і використання автовишки;
  • довжина комунікацій між блоками до 3,5 метрів;
  • свердління одного отвору в стіні, товщиною не більше 0,7 м з подальшою герметизацією;
  • підключення спліт-системи до електричної мережі через наявну електророзетку;
  • комунікації з зовні будівлі прокладаються відкритим способом (без короба), без кріплення до стіни;
  • траса всередині приміщення прокладається в декоративному пластиковому коробі 60 × 60 довжиною до 0,5 м. з ухилом у бік вулиці 5-10 градусів. Ухил необхідний для запобігання застою конденсату.
  • дренаж не перевищує 3-х метрів і виводиться на вулицю.

При стандартній установці спліт-системи використовуються наступні матеріали:

  • мідні трубопроводи з теплоізоляцією – не більше 3,5 метрів;
  • кронштейни для установки зовнішнього блоку – 1 комплект;
  • кріпильні матеріали;
  • декоративний пластиковий короб – не більше 0,5 метра;
  • дренажний трубопровід – не більше 3 метрів;
  • електричний міжблочний кабель – не більше 4 метрів;
  • електрична вилка – 1 штука.

Процес типового монтажу кондиціонера складається з 5 основних частин:

  • установка зовнішнього блоку,
  • монтаж сполучних комунікацій,
  • установка внутрішнього блоку,
  • підключення блоків,
  • пуско-наладка – після всіх виконаних робіт відбувається тестовий запуск кондиціонера в різних режимах, після чого відбувається здача кондиціонера замовнику.

Весь процес установки кондиціонера здійснюється в один етап і займає за часом 3-4 години. Виїзд фахівця для обстеження приміщення в цьому випадку не обов’язковий.

Ціна монтажу (установки) кондиціонерів

Ціна стандартного монтажу кондиціонера залежить від його продуктивності:

  • Стандартний монтаж настінного кондиціонера моделі 7-10 (до 2,8 кВт) – 1 000 грн.
  • Стандартний монтаж настінного кондиціонера модель 12 -18 (від 3,0 до 4,5 кВт) – 1 200 грн.
  • Стандартний монтаж настінного кондиціонера модель 18-24 (від 4,6 до 6,0 кВт) – 1 500 грн.
  • Стандартний монтаж настінного кондиціонера модель 30 (від 6,1 до 8,4 кВт) – 2 000 грн.

Наша компанія пропонує якісну установку систем кондиціонування на вигідних умовах і за доступними цінами. Досвідчені фахівці нашої компанії запропонують Вам оптимальний варіант прокладки комунікацій і розміщення блоків кондиціонера. Установка проводиться в суворій відповідності до рекомендацій виробника. При монтажі використовується високоякісний матеріал, що має сертифікати відповідності. Роботи проводяться тільки професійними інструментами та обладнанням.

Нестандартний монтаж (установка) кондиціонера

Коли особливості приміщення не дозволяють обмежитися стандартним набором робіт, доводиться вирішувати досить складні технічні завдання, вдаючись до послуг автовежі або промислових альпіністів, виконуючи великий обсяг додаткових робіт.

Додаткові роботи, які виконуються при нестандартній установці.

Роботи проводиться з урахуванням додаткових вимог і побажань Замовника або при ускладнених умовах установки системи кондиціонування.
Складний монтаж кондиціонера буде коштувати трохи вище, ніж вартість стандартної установки спліт-системи.

 

Коли відстань між внутрішнім і зовнішнім блоком перевищує 3,5 метрів, монтаж вважається нестандартним. До стандартної вартості установки в цьому випадку додається вартість траси, що перевищує 3,5 метрів.
Якщо Вам необхідно використовувати систему кондиціонування в зимовий період в режимі «охолодження» (серверні або інші приміщення без природного охолодження), то доведеться встановлювати комплект зимової адаптації.
Монтаж зовнішнього блоку кондиціонера на великій висоті на глухій стіні, збоку або зверху від вікна виконується із залученням промислового альпініста або використанням автовежі.
У випадках, коли відведення дренажу конденсату не можливо забезпечити природним шляхом, дренаж здійснюється за допомогою дренажного насоса. Дренажний насос дозволяє відвести конденсат на значну відстань або підняти дренажний провід вище внутрішнього блоку.
Кріплення до стіни трубопроводів, які виходять на вулицю, або прокладка їх в короби. Нестандартний комплект кріплення зовнішнього блоку (утеплений фасад або декоративний фасад).
Для захисту від снігу і бурульок, що падають і не тільки … проводиться монтаж козирка. А для захисту від вандалізму знадобиться монтаж огороджувальної решітки.
Якщо Ви побажаєте прибрати «з очей геть» короби, що закривають трубопроводи, то необхідно штроблення стін. За допомогою перфоратора в стіні робиться поглиблення (канал) глибиною до 10 см, в яке і забираються всі трубопроводи. Штроблення виконується під фреонопровід, дренаж та електрокабель. Потім силами замовника поверхню стінки зашпаровуються і піддається кінцевої обробки.
Іноді при установці спліт-системи вимагається свердління додаткових отворів в стіні.
Якщо Ви вирішили встановити кондиціонер під час ремонту, що абсолютно правильно, монтажу спліт-системи буде проводитися в 2 етапи. Під час першого етапу монтажники проробляють штроб, бурять отвір, прокладають фреонопровід, вивішують і підключають зовнішній блок. Під час другого етапу встановлюють внутрішній блок, підключають, і виробляють пуско-наладку. Якщо вільна електророзетка знаходиться у віддаленому від кондиціонера місці, без подовження електричного кабелю не обійтися. А у випадках установки спліт-систем потужністю понад 3,0 кВт підключення живлення проводиться в електрощиті.
Установка системи кондиціонування проводиться після технічного аналізу та оцінки рівня складності робіт на об’єкті. Наш фахівець повинен обстежити приміщення, в якому запланована установка кондиціонера. Він складє схему монтажу, на підставі якої будуть проводитися роботи і встановлюватися обладнання. Під час обстеження визначається необхідність залучення додаткових технічних засобів (автовишка, альпініст), кількість і номінал витратних матеріалів. У кожному випадку вартість монтажу розраховуються індивідуально під час обстеження об’єкта обговорюється із Замовником заздалегідь.